Petice na ochranu zvířat

Petice na ochranu zvířat

<<

Mezi některými ochránci zvířat je rozšířena myšlenka, že petice na ochranu zvířat nic neřeší. Respektujeme právo těchto lidí na jejich názor, ale chceme zde říci, pokud je petice rozumná a za dobrou věc, že vždy je podle nás lepší petici podepsat než nepodepsat.

Vždy je lepší využít všech prostředků, které se pro pomoc zvířatům nabízejí. Nehledě na to, že díky peticím si mnozí lidé mohou uvědomit, že konkrétní problém vůbec existuje. Navíc připojit podpis pod petici zabere většinou méně než jednu minutu.

Samozřejmě je dobré, když podpisy pod peticí nezůstanou naším jediným činem pro zvířata. Je to jen jedna malá, ale důležitá, součást snahy o lepší život pro zvířata. Je samozřejmě žádoucí, aby každá a každý z nás dělal/dělala pro zvířata a pro přírodu mnohem více, než petiční akce.

Vždy aktualizované odkazy na petice za ochranu zvířat jsme na tomto webu nově a natrvalo umístili zde: www.vegan-veganstvi.cz/petice/

Čím více podpisů, tím větší šance pro zvířata. Proto prosím neváhejte a posílejte odkazy na petice co největšímu počtu svých blízkých.

-ze-

<<